Contact

ABK innovent

Gesinkkampstraat 4
7051HP Varsseveld
Nederland

info@abk-innovent.nl
Telefoon: +31(0)315-801940

 

ABK Experience

Gesinkkampstraat 4
7051HP Varsseveld
Nederland

info@abk-innovent.nl
Telefoon: +31(0)315-801940

 

ABK innovent producten kunt u vinden bij deze geselecteerde dealers. Deze dealers beschikken over één of meerdere ABK innovent producten zoals i-Cooking, RVS werkbladen en/of afzuiginstallaties. Omdat ABK innovent naast een standaardprogramma veel maatwerkoplossingen biedt staat niet overal het gehele spectrum van het aanbod. Wilt u een specifiek component, opstelling of materiaalsoort bekijken neem dan contact op met een dealer bij u in de buurt of ABK innovent.

Agenten & Verkooppunten

Meeus Unlimited Emiel Poetoustraat 19 B-9030 Mariakerke www.meeus-unlimited.be/
Arjan Lodder Keukens Anthonie Fokkerstraat 16 3772MR Barneveld lodderkeukens.nl
Asto Keukens & Badkamers Driemanssteeweg 170 3084CB Rotterdam asto.nl
ASWA Keukens Helmond Zuiddijk 18 5705 CS Helmond https://www.aswakeukens.nl/
ASWA Keukens Hilversum 2e Loswal 3 1216 BC Hilversum https://www.aswakeukens.nl/
ASWA Keukens Uden Rondweg 101 5406 NK Uden https://www.aswakeukens.nl/
bySensa Ressenerbroek 18 6666 MR Heteren https://bysensakeukens.nl/
Coninx Keukens B.V. Veilingweg 7 6247 EP Gronsveld https://www.coninxkeukens.nl/
De Knikker Keukens Van Foreestlaan 11 2404 HC Alphen aan den Rijn https://www.deknikkerkeukens.nl/
Devies Cookcompany Turfmarkt 8 2011 CA Haarlem www.deviescookcompany.nl/
DOSIS Gedempte Haven 1 5141 JW Waalwijk www.dosis.nl/
Johan Herijgers Gelderdonksestraat 5 4891 PD Rijsbergen herijgers.nl/
Ijkelenstam Keukens Arkelstraat 77 4201 KB Gorinchem www.ijkelenstamkeukens.nl/
Keukenarchitectuur Midden Brabant Phantom 2 5126 RJ Gilze www.kamb.nl
Keukenhof van Holten Oranjestraat 4 7451 CC Holten keukenhof-keuken-badkamer-haarden.nl/
Keukenstudio Stormink Hoofdstraat 25 7213 CN Gorssel www.stormink.nl/
Leicht Amsterdam Spaklerweg 16a 1096 BA Amsterdam www.leichtamsterdam.nl/
Plieger BV Van Voordenpark 19 5301 KP Zaltbommel https://www.plieger.nl/consument/
RhijnArt Keukens Broekdijk 38 4041 CW Kesteren https://www.rhijnartkeukens.nl/
Studio SOOL J.C. van Markenstraat 3a 9403 AR Assen studiosool.nl/
Trend Keukens Stationsweg 99 9201 GK Drachten https://trendkeukens.nl/
Van Boven B.V. Zandstraat 31a 5271 TH Den Dungen https://www.vanboven.nl/
Van der Stad Keukens, Tegels en Badkamers Energieweg 5 6541 CW Nijmegen https://www.vd-stad.nl/
Van Leerzem Keukens Ginnekenweg 182-184 4835 NH Breda www.vanleerzemkeukens.nl/
Verhoeks Keukens Lutterveldweg 20 4005 LD Tiel www.verhoekskeukens.nl/
Handelsagentur Hibbeler Twenhövenweg 28 48167 Münster hibbeler.com
Handelsagentur Rudolf Kirchacker 2 96224 Burgkunstadt handelsagentur-rg.de
KSPB Keuken Studio Peter Boekesteijn Emmericher Straße 88 D-47533 Kleve – Kellen www.kspb.nl/nl/home/
Küchenland Ekelhoff Bentheimer Straße 259 48529 Nordhorn https://www.keuken-ekelhoff.nl/
KUBIK Indretning ApS Poulsgade 14 DK-7400 Herning kubikindretning.dk
SO - INOX représente le Parc du Château 43. Chemin départemental 46 13790 Chateauneuf le rouge so-inox.com
Birman Kidmat Galil Industrial Area, Lower Galil Tiberias birman.co.il
Contact

© 2019 Abk innovent