Contact

ABK innovent

Gesinkkampstraat 4
7051HP Varsseveld
Nederland

info@abk-innovent.nl
Telefoon: +31(0)315-801940

 

ABK Experience

Gesinkkampstraat 4
7051HP Varsseveld
Nederland

info@abk-innovent.nl
Telefoon: +31(0)315-801940

 

ABK innovent producten kunt u vinden bij deze geselecteerde dealers. Deze dealers beschikken over één of meerdere ABK innovent producten zoals i-Cooking, RVS werkbladen en/of afzuiginstallaties. Omdat ABK innovent naast een standaardprogramma veel maatwerkoplossingen biedt staat niet overal het gehele spectrum van het aanbod. Wilt u een specifiek component, opstelling of materiaalsoort bekijken neem dan contact op met een dealer bij u in de buurt of ABK innovent.

Agenten & Verkooppunten

Meeus Unlimited Emiel Poetoustraat 19 B-9030 Mariakerke meeus-unlimited.be/
De Knikker Keukens Van Foreestlaan 11 2404HC Alphen a/d Rijn deknikkerkeukens.nl
Bulthaup presentatie KNSM-eiland Knsm-Laan 25 1019LA Amsterdam knsm.nl
Leicht Amsterdam Spaklerweg 16a 1096BA Amsterdam leichtamsterdam.nl/
Nieuw Amsterdams Ontwerp Archangelkade 19D 1013BE Amsterdam nieuwamsterdamsontwerp.nl
Studio SOOL J.C. v. Markenstraat 3a 9403AR Assen studiosool.nl/
Arjan Lodder Keukens A. Fokkerstraat 16 3772MR Barneveld lodderkeukens.nl
Van Leerzem Keukens Ginnekenweg 182-184 4835NH Breda vanleerzemkeukens.nl/
Van Boven B.V. Zandstraat 31a 5271TH Den Dungen vanboven.nl/
Trend Keukens Stationsweg 99 9201GK Drachten trendkeukens.nl/
Keukenarchitectuur Midden Brabant Phantom 2 5126RJ Gilze kamb.nl
Ijkelenstam Keukens Arkelstraat 77 4201KB Gorinchem ijkelenstamkeukens.nl/
Keukenstudio Stormink Hoofdstraat 25 7213CN Gorssel stormink.nl/
Coninx Keukens B.V. Veilingweg 7 6247EP Gronsveld coninxkeukens.nl/
Devies Cookcompany Turfmarkt 8 2011CA Haarlem deviescookcompany.nl/
ASWA Keukens Helmond Zuiddijk 18 5705CS Helmond aswakeukens.nl/
bySensa Ressenerbroek 18 6666mr Heteren bysensakeukens.nl/
ASWA Keukens Hilversum 2e Loswal 3 1216BC Hilversum aswakeukens.nl/
Keukenhof van Holten Oranjestraat 4 7451CC Holten keukenhof-keuken-badkamer-haarden.nl/
RhijnArt Keukens Broekdijk 38 4041CW Kesteren rhijnartkeukens.nl/
Van der Stad Keukens, Tegels en Badkamers Energieweg 5 6541CW Nijmegen vd-stad.nl/
Johan Herijgers Gelderdonksestraat 5 4891PD Rijsbergen herijgers.nl/
Asto Keukens & Badkamers Driemanssteeweg 170 3084CB Rotterdam asto.nl
Verhoeks Keukens Lutterveldweg 20 4005LD Tiel verhoekskeukens.nl/
ASWA Keukens Uden Rondweg 101 5406NK Uden aswakeukens.nl/
DOSIS Gedempte Haven 1 5141JW Waalwijk dosis.nl/
Plieger BV Van Voordenpark 19 5301KP Zaltbommel plieger.nl/consument/
Handelsagentur Hibbeler Twenhövenweg 28 48167 Münster hibbeler.com
Handelsagentur Rudolf Kirchacker 2 96224 Burgkunstadt handelsagentur-rg.de
KSPB Keuken Studio Peter Boekesteijn Emmericher Straße 88 D-47533 Kleve – Kellen kspb.nl/nl/home/
Küchenland Ekelhoff Bentheimer Straße 259 48529 Nordhorn keuken-ekelhoff.nl/
KUBIK Indretning ApS Poulsgade 14 DK-7400 Herning kubikindretning.dk
SO - INOX représente le Parc du Château 43. Chemin départemental 46 13790 Chateauneuf le rouge so-inox.com
Birman Kidmat Galil Industrial Area, Lower Galil Tiberias birman.co.il
Contact

© 2020 Abk innovent